יום העצמאות עם להקת טיפקס , 3000 מקומות ישיבה
חדשות
פרסום

חדשות
ראשי קרית ים » חדשות » רק בקריית ים הארנונה נשארת ללא שינוי
רק בקריית ים הארנונה נשארת ללא שינוי

קריית ים היא העיר היחידה בקריות שבה לא מייקרת את הארנונה השנתית. כך הודיע ראש העיר שמואל סיסו בישיבת מועצת העיר שהתקיימה בשבוע שעבר. גובה הארוננה בעיר יעודכן לכן רק בגובה המדד כפי שמחייב החוק את העירייה וזאת בניגוד לישובים אחרים בסביבה אשר העלו את הארנונה גם מעבר לעידכון הקבוע בחוק.

בעקבות ההצלחה שרשמה העירייה במאבקה בנגע האלימות והבריונות הוחלט בישיבה גם לאשר חוק עזר להסדרת השמירה בעיר במסגרתו תורחב יחידת השיטור העירוני באמצעות אגרה של 8 שקלים בחודש לכל בית אף בדומה לנעשה גם בישובים השכנים.

כזכור הודות לשורה מיזמים שהפעילה העירייה בשנים האחרונות ירד היקף הנזקים מבריונות בעיר ב 90 אחוז ואולם ראש העיר הודיע בישיבה כי מטרתו היא להגיע לאפס אחוז נזקים ומתן 100 אחוז בטחון לתושבים אותו יכולה להבטיח בין השאר יחידת השיטור העירוני.

כמו כן אישרה את המועצה את מסמכי ההתקשרות להקמתו של תאגיד המים העירוני ואת המועמדים לכהן כדירקטורים בתאגיד. התאגיד אמור להתחיל לפעול בראשית השנה הבאה ואז יועברו סמכויות אספקת המים והתשלום תמורתם לידיו.

במהלך הישיבה אישרו חברי המועצה שורה של תברי"ם (תקציבים ממשלתיים בלתי רגילים) בהיקף של יותר מ 300 אלף שקל המיועדים בין השאר לשיפור מערכת החינוך שיפור מרכיבי הביטחון בבתי הספר  וכן הקמת מתקני ספורט לגמלאים.Copiraiting 2006 @ City Of Sites ...